Вельмишановні колеги!

 

        9-10 червня 2010 року Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського спільно з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, Асоціацією працівників швидкої та невідкладної медичної допомоги і медицини катастроф та Українською радою реанімації проводять ІІ Міжнародний медичний конкурс швидкої допомоги і Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Актуальні питання екстреної медичної допомоги і медицини катастроф”. Ці заходи внесені в Реєстр науково-практичних конференцій МОЗ України 2010 року за № 95, що є підставою для оформлення відрядження.

Конкурс і конференція відбудуться на базі навчально-оздоровчого комплексу “Червона калина” Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Запрошуємо виїзні лікарські бригади швидкої медичної допомоги (чотири особи) з однією супровідною особою для участі в конкурсі та фахівців у галузі медицини невідкладних станів та медицини катастроф для участі в конференції.

Положення про конкурс, умови участі, програма перебування учасників та вимоги до публікації матеріалів доповідей додаються.

Надіємось, що Ваша активна участь буде сприяти вдосконаленню екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі та покращенню рівня здоров’я громадян України.

 

З повагою,

 

Ректор

член-кор. АМН України

проф. Л.Я.Ковальчук

 

 

431133

А.А. Гудима