Списки зарахованих на бюджетну форму навчання
Медичний факультет
 
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
    Інваліди (поза конкурсом)  
1 222 Волинець Наталія Віталіївна 589
2 869 Груніна Юлія Сергіївна 569,5
3 141 Паламарчук Мар'яна Петрівна 557
4 186 Джула Марія Андріївна 553
5 567 Воронець Юрій Олегович 524
6 275 Шуст Олеся Анатоліївна 506
7 398 Паранюк Ярослав Арсенович 501
8 1098 Поліщук Іванна Петрівна 492
9 82 Стадник Андрій Ігорович 457,5
    Сироти (поза конкурсом)  
10 360 Андрійчук Ярослава Володимирівна 565,5
11 111 Колодницька Надія Антонівна 464,5
12 154 Савчук Віта Анатоліївна 418
    Особи, які постраждали ві Чорнобильської катастрофи (поза конкурсом)  
13 530 Івахно Мар'яна Миколаївна 529
14 712 Пастушок Роман Петрович 497
15 588 Панько Ірина Петрівна 426,5
       
    Діти шахтарів (поза конкурсом)  
16 233 Мазурака Ольга Богданівна 586
    Олімпіада МАН  
17 335 Салій Інна Ігорівна 558,5
    Цільові направлення для сільської молоді  
    Волинська область  
18 793 Антонюк Ірина Ярославівна 572
19 270 Королік Сергій Анатолійович 563
20 305 Шевчук Тарас Олександрович 524
    Житомирська область  
21 324 Жирук Лілія Василівна 559
22 935 Нікіфорова Валерія Олегівна 476,5
    Рівненська область  
23 177 Якимчук Олександр Миколайович 589
24 1036 Бурець Андрій Сергійович 570
25 1088 Слободюк Марія Андріївна 564
26 119 Рижа Катерина Василівна 556,5
27 191 Куль Назар Ярославович 553,5
28 187 Тележинський Олександр Вікторович 552
29 836 Демчук Ольга Анатоліївна 542,5
30 138 Велікан Олександр Валерійович 537,5
31 110 Денисюк Віктор Борисович 534
32 256 Ткачук Анна Ігорівна 520
33 534 Бабухівська Лілія Ігорівна 505,5
    Тернопільська область  
34 18 Проць Вікторія Олегівна 567,5
35 176 Захарчук Надія Олександрівна 564,5
36 412 Кульчінська Вероніка Миколаївна 561,5
37 50 Бенів Мар'яна Ярославівна 556
38 158 Шевчук Мар'яна Ярославівна 551,5
39 397 Мадараш Ліза Вікторівна 544,5
40 35 Регалюк Валентина Василівна 544
41 460 Грабовська Віта Петрівна 543,5
42 487 Сапяк Віталій Миколайович 541,5
43 485 Гусак Михайло Олегович 536
44 230 Атаманюк Світлана Василівна 533,5
    Хмельницька область  
45 489 Демедюк Олександр Сергійович 562
46 257 Романюк Юлія Юріївна 555
47 537 Демянчук Вадим Васильович 549
48 67 Кордонець Михайло Васильович 544
49 344 Ліщук Наталія Василівна 532
50 945 Новак Ольга Вікторівна 524
51 375 Поплавська Альона Ігорівна 523,5
52 492 Цвях Тетяна Вікторівна 521
       
    За сертифікатами  
53 497 Карагодін Роман Володимирович 594
54 8 Сабат Зоряна Іванівна 591,5
55 6 Приведа Ірина Володимирівна 585,5
56 113 Яворська Катерина Богданівна 584,5
57 221 Дубенчук Ольга Миколаївна 584
58 65 Пронюк Олена Василівна 582
59 53 Горбатюк Ольга Сергіївна 581
60 662 Дудар Ірина Василівна 581
61 918 Шкробот Христина Володимирівна 581
62 540 Лисичук Валерій Валерійович 580
63 108 Ярославіцька Світлана Василівна 579
64 47 Козаков Костянтин Григорович 578
65 237 Гукалюк Христина Богданівна 578
66 62 Ковбаса Надія Михайлівна 577,5
67 367 Гніздюх Роман Володимирович 577,5
68 178 Швець Оксана Валеріївна 577
69 833 Яцун Оксана Олегівна 576,5
70 68 Федишин Богдан Тарасович 576
71 352 Крук Мирослава Миколаївна 575
72 469 Жданюк Наталія Володимирівна 575
73 30 Магас Ярослав Мирославович 574
74 86 Блищак Олена Володимирівна 574
75 315 Головатий Василь Зеновійович 573
76 459 Жегестовська Діана Володимирівна 572,5
77 450 Палихата Мар'яна Володимирівна 571,5
78 188 Нечай Мар'яна Петрівна 570,5
79 716 Піжицька Катерина Богданівна 570
80 226 Головацька Олена Петрівна 569
81 54 Калугіна Марія Олександрівна 567,5
82 125 Фортуна Володимир Богданович 566
83 71 Михайлюк Оксана Євгенівна 565,5
84 981 Дацко Віталій Андрійович 565
85 11 Мишаківська Юлія Анатоліївна 564,5
86 451 Гриценко Іванна Йосипівна 563,5
87 700 Лучка Мар'яна Романівна 562,5
88 5 Петюх Олена Василівна 562
89 42 Підгірний Василь Володимирович 561,5
90 63 Шайген Олена Романівна 561
91 308 Волошин Вікторія Вікторівна 561
92 295 Костевич Анна Василівна 558,5
93 127 Вівчар Вячеслав Петрович 557
94 617 Фаріон Олег Олегович 556,5
95 112 Афанасенко Анастасія Анатоліївна 556
96 249 Чобанюк Іванна Василівна 555,5
97 44 Сахарик Юлія Михайлівна 555
98 199 Яшан Катерина Олександрівна 555
99 346 Тюріна Олена Павлівна 555
100 317 Довгалюк Маріанна Петрівна 554
101 99 Онищук Володимир Олександрович 552
102 546 Овадюк Юлія Василівна 550,5
103 556 Хміль Анна Стефанівна 550,5
104 300 Говда Руслана Вікторівна 549
105 246 Калиняк Мар'яна Іванівна 547,5
106 14 Бондарук Тетяна Ігорівна 545
107 173 Ільницька Леся Володимирівна 543,5
108 337 Кульба Ольга Ярославівна 542,5
109 802 Герич Дмитро Ігорович 542
110 361 Поліщук Анна Валеріївна 541,5
111 328 Ільчук Алла Миколаївна 541
112 866 Козич Тарас Миколайович 540,5
113 382 Шкільна Ірина Миколаївна 540
114 418 Нижник Галина Іванівна 538,5
115 45 Степанчук Руслана Русланівна 537
116 56 Вонс Оксана Тарасівна 536
117 612 Самбор Анастасія Григорівна 536
118 819 Легоцька Марія Ігорівна 536
119 421 Паращук Христина Миколаївна 535,5
120 500 Шимчишин Микола Михайлович 533
121 171 Гринчишин Андрій Петрович 532
122 161 Дудик Володимир Павлович 531
123 723 Слівчук Тарас Сергійович 529
124 577 Гой Олеся Сергіївна 528,5
125 851 Бучко Катерина Романівна 528,5
126 406 Ковальчук Андрій Андрійович 527,5
127 31 Сорока Марія Вікторівна 527
128 280 Зорій Богдан Васильович 527
129 16 Мандзій Ірина Олегівна 526,5
130 88 Доминяк Емілія Валеріївна 526,5
131 204 Бурмас Юлія Іванівна 526
132 74 Кухар Андрій Йосипович 525,5
133 732 Волошанська Ірина Ігорівна 525
134 51 Лотоцька Олександра Ігорівна 524
135 893 Генсіцька Лілія Ігорівна 522,5
136 57 Солов'янова Уляна Миколаївна 522
137 735 Куксенко Олена Олегівна 521,5
138 818 Джердж Тетяна Іванівна 521,5
139 107 Шубала Надія Ярославівна 521
140 858 Голяченко Богдан Андрійович 521
141 70 Костюк Олена Володимирівна 520,5
142 41 Козак Василь Васильович 520
Фармацевтичний факультет
       
Провізор
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
    Інваліди (поза конкурсом)  
1 148 Венгрен Оксана Михайлівна 540
2 191 Форсюк Марія Миколаївна 513,5
    За сертифікатами  
3 37 Теренюк Надія Тарасівна  562
Клінічний провізор
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
    Особи, які постраждали ві Чорнобильської катастрофи (поза конкурсом)  
1 255 Хвалько Наталія Миколаївна 460
    За сетрифікатами  
2 34 Ворощак Галина Степанівна 542,5
Технологія парфумерно-косметичних засобів
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
    Діти військовослужбовців (поза конкурсом)  
1 174 Шевчук Анна Сергіївна 468,5
    За сертифікатами  
2 6 Сухарник Наталія Вікторівна 548,5
Стоматологічний факультет
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
Інваліди (поза конкурсом)
1 228 Кадіра Юлія Олександрівна 533,5
2 97 Ремезюк Артур Едуардович 526,5
3 1 Зайцев Іван Ігорович 515
Олімпіада МАН 
4 274 Ребуха Оксана Василівна 571
Цільові направлення для сільської молоді
    Рівненська область  
5 160 Радчук Володимир Богданович 527
За сертифікатами (бюджетна форма за рахунок коштів, отриманих від госпрозрахункової діяльності Тернопільського державного медичного університету)
6 275 Пастернак Ірина Ігорівна 576,5
7 153 Мощенко Владислав Вікторович 564,5
Сестринська справа (молодший спеціаліст)
 
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
    Інваліди (поза конкурсом)  
1 27 Михалович Галина Володимирівна 350
    За сертифікатами  
2 57 Амброшко Оксана Євгенівна 353
3 60 Вонсович Любов Степанівна 343,5
4 74 Ясінська Оксана Романівна 342,5
5 24 Сасовець Марія Петрівна 336
6 6 Круць Оксана Богданівна 333
7 18 Довгань Ірина Ігорівна 323,5
8 29 Гуменюк Любов Володимирівна 321,5
9 51 Гавришко Ірина Степанівна 321,5
10 65 Безпалько Наталія Петрівна 312
Сестринська справа-бакалавр
     
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів  
    Інваліди (поза конкурсом)  
1 43 Корольова Тетяна Володимирівна 303
    Сироти (поза конкурсом)  
2 53 Євко Максим Анатолійович  307
    За результатами вступних випробувань  
3 75 Угрин Галина Ярославівна 330
4 90 Голота Людмила Михайлівна 325
5 76 Гудак Наталія Іванівна 322
6 14 Запаранюк Ірина Михайлівна 312
7 3 Федишин Марія Андріївна 305
8 82 Цьомик Марія Михайлівна 305
9 92 Липка Наталя Євгенівна 305
10 93 Бойко Галина Іванівна 303
Лабораторна діагностика-бакалавр
     
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів  
    За результатами вступних випробувань  
1 52 Желіховська Наталія Миколаївна 333
2 77 Метельська Руслана Ярославівна 333
3 67 Мосюк Ірина Василівна 326
4 80 Шевчук Ганна Іванівна 320
член-кор. АМН України
Голова приймальної комісії проф. Л.Я.Ковальчук
Відповідальний секретар доц. В.В.Твердохліб