Список зарахованих на навчання за держзамовленням
Медичний факультет 
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
    Поза конкурсом (виділено 37 місць)  
1 631 Отовицький Павло Дмитрович 771,3
2 820 Муляр Ірина Ярославівна 730,8
3 171 Кузик Марія Миронівна 720,1
4 840 Войтина Ірина Ярославівна 716,8
5 397 Лінник Наталія Вікторівна 716,8
6 132 Ткачук Ольга Володимирівна 714,8
7 35 Бруяка Оксана Адамівна 711,5
8 240 Гук Руслан Євгенович 688,8
9 778 Кушнір Андрій Олегович 686,3
10 616 Шкварилюк Назар Ігорович 685,1
11 15 Міськевич Олена Андріївна 680,7
12 143 Торопова Анастасія Володимирівна 673,4
13 500 Василишин Ольга Володимирівна 670,8
14 37 Банько Марина Василівна 658
15 683 Загазей Олег Юрійович 654
16 831 Тодорук Степан Романович 648,8
17 68 Шидлівський Павло Сергійович 648,8
18 1111 Скринько Богдан Богданович 641,5
19 467 Архипчук Альона Анатоліївна 641,4
20 791 Удальцова Катерина Володимирівна 636,1
21 952 Качинська Олена Віталіївна 629,8
22 1016 Матяшук Микола Олександрович 627,7
23 439 Марщевський Михайло Петрович 617,8
24 126 Логин Людмила Миколаївна 617,7
25 1270 Королюк Василь Валентинович 614,3
26 317 Фадєєва Катерина Володимирівна 613,3
27 409 Дмитришин Ірина Анатоліївна 613,1
28 801 Моргунов Іван Олегович 612,9
29 1405 Лесик Михайло Іванович 609,6
30 1437 Івачевський Іван Михайлович 606,1
31 1242 Сівак Людмила Миколаївна 572,4
32 976 Чонка Надія Василівна 565,4
    Олімпіада МАН  
33 802 Шевчук Олександр Васильович 778,9
34 926 Куліковський Богдан Любомирович 756,4
35 113 Геряк Вікторія Юріївна 692,5
    Сільська молодь - цільові  
    Волинська (3)  
36 1341 Осіюк Ольга Петрівна 747,2
37 459 Денисюк Михайло Анатолійович 730,9
38 417 Войчак Ірина Ігорівна 730
    Житомирська (2)  
39 595 Крживульський Віктор Йосипович 726,2
40 720 Столовнік Оксана Вікторівна 716,5
    Закарпатська (2)  
41 713 Майдич Леся Юріївна 732,7
42 1371 Поляк Орест Дмитрович 657,9
    Рівненська (10)  
43 1089 Бірук Юлія Володимирівна 775,2
44 709 Гоч Надія Олександрівна 758,9
45 302 Максимчук Оксана Анатоліївна 758,3
46 1071 Стрибулевич Наталія Іванівна 752,6
47 1067 Рижковський Андрій Володимирович 751,1
48 858 Сорока Святослав Володимирович 750,8
49 43 Довжаниця Ольга Юріївна 746,8
50 766 Дмитрук Катерина Миколаївна 744,3
51 398 Кобильчак Артем Олександрович 737,4
52 576 Пасюта Анна Олександрівна 730,1
    Тернопільська (10)  
53 374 Бедзісь Софія Юріївна 769
54 42 Ніштук Михайло Павлович 768,4
55 193 Кулієва Ірина Намігівна 757
56 243 Вінічук Ірина Володимирівна 755,1
57 189 Цибульський Олександр Степанович 752,8
58 559 Філюк Андрій Анатолійович 751,5
59 603 Пляшко Тетяна Вікторівна 745,2
60 237 Чайковська Марія Зіновіївна 737,7
61 59 Мудра Ольга Андріївна 737
62 1046 Маркевич Оксана Анатоліївна 736,1
    Хмельницька (9)  
63 1014 Хмельницький Вадим Миколайович 738,6
64 1076 Стрельбіцька Тетяна Петрівна 728,7
65 686 Года Антон Миколайович 724,7
66 72 Леськова Наталія Володимирівна 721
67 48 Морозюк Софія Петрівна 717,5
68 256 Бійчук Ігор Миколайович 714
69 1300 Костенко Ілля Олегович 710,8
70 946 Прокоп'юк Анжела Володимирівна 703,8
71 807 П'яскорська Наталія Миколаївна 700,2
    Конкурс  
72 65 Маховський Василь Петрович 786,1
73 733 Кацюбка Леся Ігорівна 785,5
74 945 Якимович Юрій Сергійович 784,5
75 94 Бідованець Тарас Юліанович 783,3
76 1413 Івасенко Тетяна Володимирівна 782
77 689 Румак Юлія Вікторівна 780,2
78 248 Омельницька Ольга Юріївна 779,3
79 49 Грубська Ольга Стефанівна 775,5
80 505 Мандзюк Оксана Василівна 774,2
81 1273 Чепіль Мар'яна Григорівна 774,2
82 655 Лучин Юлія Сергіївна 772
83 24 Миронюк Василь Іванович 770,6
84 832 Ханас Марія Степанівна 769,7
85 21 Боб Оксана Олександрівна 769,3
86 6 Філюк Олена Віталіївна 768
87 8 Козак Ірина Михайлівна 767,1
88 201 Мусієнко Володимир Анатолійович 766,8
89 263 Носко Галина Василівна 766,2
90 354 Щур Оксана Михайлівна 765,5
91 226 Барчук Альвіна Ярославівна 764,1
92 746 Франчук Марта Олександрівна 764
93 308 Биць Катерина Михайлівна 762,8
94 900 Наконечна Наталія Богданівна 761,7
95 30 Чабан Тетяна Петрівна 760,8
96 487 Кучеренко Владислав Сергійович 760
97 424 Гнатків Ігор Миколайович 759,2
98 98 Скоропляс Валерій Петрович 759,2
99 258 Гаврилюк Христина Сергіївна 758,3
100 702 Думенько Лілія Богданівна 758,1
101 721 Крайча Марта Андріївна 757,7
102 222 Іванців Інна Ігорівна 756,1
103 152 Рондяк Ірина Богданівна 755,2
104 1178 Кушнір Наталя Ігорівна 754
105 1277 Сас Андрій Михайлович 753,6
106 885 Станько Тетяна Богданівна 752,2
107 183 Бакалець Надія Михайлівна 750,7
108 82 Андрейчук Денис Олегович 750,5
109 618 Дідух Наталія Степанівна 749,3
110 22 Мельничук Володимир Андрійович 748,8
111 452 Савчишин Валентина Володимирівна 747,8
112 96 Безкоровайна Галина Василівна 747,3
113 793 Олексяк Олена Ігорівна 747,1
114 28 Шульгай Анна-Марія Аркадіївна 746,6
115 19 Багній Ліна Вікторівна 745,8
116 594 Гладка Ніна Ярославівна 744,3
117 978 Строк Богдана Петрівна 744,1
118 600 Сойка Марія Миколаївна 744,1
119 158 Папінко Людмила Ігорівна 742,9
120 283 Кравець Оксана Богданівна 742,2
121 1486 Гвоздецький Андрій Валерійович 742
122 993 Паньків Ольга Юріївна 741,8
123 1235 Жила Любов Михайлівна 740,2
124 714 Трендовацька Наталія Ігорівна 739,4
125 1455 Ониськів Юлія Павлівна 738,7
126 150 Якобчук Христина Ростиславівна 738,6
127 360 Дмитерко Уляна Андріївна 738
128 651 Порохонько Світлана Василівна 736,8
129 280 Мокрій Олеся Олегівна 736,4
130 847 Ляскевич Анастасія Олександрівна 736,1
131 1431 Савицька Мар'яна Петрівна 735,6
132 1070 Дацько Ярослав Анатолійович 735,3
133 815 Старик Сергій Іванович 735,2
134 429 Керніцька Вікторія Володимирівна 735
135 718 Павлечко Леся Степанівна 735
136 998 Димка Юлія Юріївна 734,5
137 62 Пістун Юлія Ігорівна 733,6
138 293 Питак Тетяна Андріївна 733
139 565 Марченко Ірина Юріївна 732,8
140 45 Николин Ольга Павлівна 732
141 560 Рой Лілія Романівна 731,2
142 211 Мохнацька Ірина Степанівна 731
143 578 Довгань Ганна Романівна 730,6
144 92 Долик Наталія Ярославівна 730,5
145 61 Гучак Олег Михайлович 730,3
146 73 Засєдко Ольга Василівна 730,1
147 125 Гаврилечко Христина Русланівна 728,5
       
       
Голова приймальної комісії  член - кор. АМН України проф. Л. Я. Ковальчук 
       
Відповідальний секретар                                                              приймальної комісії доц. В.В. Твердохліб