Список зарахованих на навчання за кошти юридичних та фізичних осіб
Стоматологічний факультет 
N п/п № справи ПІП Загальна кількість балів
1 121 Нагорна Анастасія Володимирівна 780,5
2 27 Фесик Віталій Любомирович 760,6
3 75 Кущак Лілія Анатоліївна 758,5
4 68 Кривокульська Наталія Василівна 756,9
5 90 Станчев Ярослав Іванович 755,9
6 242 Калакайло Валерій Валерійович 749,8
7 7 Венгриняк Марта Володимирівна 743,5
8 2 Зелінський Андрій Олегович 743,1
9 479 Сухина Вікторія Валеріївна 733,4
10 218 Власюк Роман Володимирович 731,8
11 43 Заверуха Юлія Петрівна 730
12 243 Кисіль Ірина Володимирівна 728,6
13 199 Кропивницький Ігор Олександрович 725,2
14 114 Стець Юрій Андрійович 723,4
15 52 Цяпута Вікторія Андріївна 721,7
16 285 Сукач Сергій Борисович 719,8
17 40 Скидан Володимир Олександрович 718,7
18 203 Себастіянська Ілона Андріївна 718,5
19 83 Пушкар Оксана Ігорівна 718
20 20 Мрикало Павло Ігорович 717,4
21 159 Семеляк Богдан Анатолійович 716,9
22 138 Фалінський Михайло Михайлович 714,9
23 171 Біла Оксана Дмитрівна 713,5
24 244 Дмитрук Юрій Ігорович 711,1
25 16 Ковальчук Ольга Леонідівна 710,6
26 126 Сулятицький Володимир Володимирович 709,4
27 130 Новоринський Андрій Васильович 708,5
28 96 Проць Іляна Іванівна 707,2
29 87 Кекіш Василь Володимирович 706,2
30 110 Климчук Ірина Всеволодівна 704,1
31 132 Гриньків Ольга Ігорівна 700,8
32 99 Корнійчук Дмитро Олегович 700,7
33 45 Сегеда Андрій Михайлович 700,1
34 422 Піхлик Наталія Мирославівна 700
35 137 Смола Інна Віталіївна 699,5
36 149 Піньонжик Світлана Анатоліївна 699,3
37 125 Баліцький Андрій Володимирович 696,7
38 136 Кісь Василь Романович 696,6
39 210 Кіндрацька Оксана Юріївна 696,6
40 185 Слободян Андрій Ярославович 695,8
41 473 Наконечна Надія Леонідівна 693,8
42 305 Скалацький Вадим Вадимович 693,8
43 209 Нікіфоров Владислав Олегович 693,4
44 369 Йовт Дмитро Васильович 693,4
45 268 Левчук Наталія Ростиславівна 692,1
46 444 Плотницька Аніта Олегівна 689
47 403 Ховайло Євген Анатолійович 688,2
48 30 Гладій Вадим Вікторович 685,9
49 269 Вовк Ірина Андріївна 684,3
50 97 Скрійка Антоніна Богданівна 683,3
51 65 Войціх Сергій Зеновійович 683,3
52 51 Перестюк Віктор Степанович 682,3
53 186 Кривонюк Захарій Валентинович 681,2
54 17 Славич Ярина Вікторівна 680,4
55 175 Безкоровайна Марта Василівна 678,8
56 74 Магдич Христина Миколаївна 676,8
57 437 Павлишин Андрій Петрович 676,7
58 118 Онушканець Юлія Михайлівна 675,1
59 127 Луньов Тарас Анатолійович 675
60 316 Русин Петро Іванович 670,5
61 122 Ребенчук Тарас Олегович 669,3
62 337 Макаровський Андрій Олегович 667,6
63 536 Годун Віта Вікторівна 666
64 357 Соха Ігор Тарасович 663,1
65 310 Шкарупа Марія Михайлівна 659
66 516 Шологон Соломія Мирославівна 658,5
67 543 Поліщук Юрій Анатолійович 658,5
68 18 Колесник Віктор Михайлович 658,1
69 29 Петрушевський Дмитро Олександрович 657,8
70 73 Білоус Микола Петрович 657,7
71 195 Богоніс Роман Іванович 657,2
72 436 Бобик Світлана Володимирівна 655,5
73 95 Бойко Яна Вікторівна 654,8
74 504 Леонтюк Вікторія Валеріївна 654,7
75 438 Височанська Наталія Іванівна 652,6
76 314 Шпрінгер Денис Любомирович 651,8
77 441 Сиротюк Олександр Вікторович 651,7
78 98 Драпіковська Наталія Миколаївна 648,4
79 365 Ткачук Валентин Миколайович 644,1
80 148 Шаюк Ярослав Олегович 644
81 410 Федорук Андрій Леонідович 644
82 312 Радзіх Любомир Олегович 643,5
83 85 Запоточний Андрій Олегович 640,5
84 413 Дігільова Наталія Юріївна 640,2
85 71 Загуменний Геннадій Геннадійович 640
86 379 Колмиков Богдан Олександрович 635,2
87 360 Чорний Михайло Ярославович 634,3
88 111 Пилипчук Павло Олександрович 631,5
89 282 Остаф Юлія Євгенівна 628,8
90 77 Льондер Роксолана Михайлівна 623,1
91 402 Медвідь Іван Михайлович 620,8
92 300 Лучко Олена Олександрівна 620,4
93 63 Тимощук Аліна Петрівна 618,9
94 257 Дмитренко Ольга Володимирівна 617,8
95 89 Кравчук Павло Олегович 616,5
96 84 Корилюк Андрій Степанович 615,8
97 245 Грінюк Катерина Василівна 611,4
98 177 Мушій Олег Петрович 603,4
99 158 Коренга Іван Володимирович 601,9
100 431 Кольба Андрій Андрійович 600
101 104 Масловська Мальвіна Валеріївна 599,5
102 400 Мартинюк Олег Петрович 593,5
103 261 Богуш Христина Володимирівна 588,7
104 12 Берекета Василь Володимирович 588,3
105 86 Мандзюк Марина Михайлівна 587,9
106 513 Яковенко Володимир Васильович 587,8
107 54 Гунчик Руслан Ігорович 558,5
108 405 Костюк Андрій Володимирович 553,7
       
       
Голова приймальної комісії  член - кор. АМН України проф. Л. Я. Ковальчук 
     
       
Відповідальний секретар                                                              приймальної комісії доц. В.В. Твердохліб