Перелік абітурієнтів які подали оригінали документів на
спеціальність Лікувальна справа
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
    Поза конкурсом      
1 631 Отовицький Павло Дмитрович 587,5 183,8 771,3
2 820 Муляр Ірина Ярославівна 547 183,8 730,8
3 840 Войтина Ірина Ярославівна 522,5 194,3 716,8
4 240 Гук Руслан Євгенович 523 165,8 688,8
5 500 Василишин Ольга Володимирівна 495,5 175,3 670,8
6 37 Банько Марина Василівна 477 181 658
7 683 Загазей Олег Юрійович 482,5 171,5 654
8 467 Архипчук Альона Анатоліївна 459,5 181,9 641,4
9 801 Моргунов Іван Олегович 448 164,9 612,9
10 9 Андрущишин Ольга Василівна 394 181,9 575,9
11 171 Кузик Марія Миронівна 542 178,1 720,1
12 397 Лінник Наталія Вікторівна 532 184,8 716,8
13 35 Бруяка Оксана Адамівна 521 190,5 711,5
14 126 Логин Людмила Миколаївна 441,5 176,2 617,7
15 616 Шкварилюк Назар Ігорович 507 178,1 685,1
16 409 Дмитришин Ірина Анатоліївна 462,5 150,6 613,1
17 1242 Сівак Людмила Миколаївна 417 155,4 572,4
18 976 Чонка Надія Василівна 419,5 145,9 565,4
19 143 Торопова Анастасія Володимирівна 509,5 163,9 673,4
    Олімпіада МАН      
20 802 Шевчук Олександр Васильович 587,5 191,4 778,9
21 113 Геряк Вікторія Юріївна 502 190,5 692,5
    Сільська молодь - цільові      
    Волинська       
22 918 Крисюк Юрій Миколайович 524 186,7 710,7
23 790 Козел Інна Петрівна 508,5 181 689,5
24 558 Корінчук Олександр Петрович 508 180 688
25 958 Шуляк Роман Сергійович 496,5 181,9 678,4
26 644 Супрунець Богдан Олегович 498 176,2 674,2
27 957 Пацалай Василь Васильович 471 175,3 646,3
    Рівненська       
28 766 Дмитрук Катерина Миколаївна 550 194,3 744,3
29 765 Гордійчук Катерина Вікторівна 538,5 184,8 723,3
30 755 Хвещук Аліна Вікторівна 494 190,5 684,5
    Тернопільська       
31 42 Ніштук Михайло Павлович 577 191,4 768,4
32 59 Мудра Ольга Андріївна 537 200 737
33 1046 Маркевич Оксана Анатоліївна 547,5 188,6 736,1
34 429 Керніцька Вікторія Володимирівна 545,5 189,5 735
35 211 Мохнацька Ірина Степанівна 532 199 731
36 1061 Юзва Наталія Іванівна 517 199 716
37 915 Свередюк Ангеліна Анатоліївна 526,5 186,7 713,2
38 862 П'яла Петро Михайлович 534,5 175,3 709,8
39 342 Цинайко Вікторія Василівна 515 192,4 707,4
40 1015 Ковальчук Анастасія Олександрівна 537,5 166,8 704,3
41 1008 Галиш Ірина Іванівна 515,5 187,6 703,1
42 309 Пилипчук Тетяна Андріївна 495 171,5 666,5
43 653 Шпундер Мар'яна Володимирівна 478 171,5 649,5
44 200 Кантицька Віта Василівна 441 179,1 620,1
45 2 Близнюк Сергій Ігорович 433 178,1 611,1
46 80 Бабаян Едуард Арамович 434,5 155,4 589,9
    Хмельницька       
47 355 Богдан Богдан Валерійович 444 180 624
48 217 Якобчук Олена Валентинівна 435,5 167,7 603,2
    Конкурс      
49 94 Бідованець Тарас Юліанович 590 193,3 783,3
50 24 Миронюк Василь Іванович 573,5 197,1 770,6
51 30 Чабан Тетяна Петрівна 566,5 194,3 760,8
52 721 Крайча Марта Андріївна 562,5 195,2 757,7
53 22 Мельничук Володимир Андрійович 564 184,8 748,8
54 96 Безкоровайна Галина Василівна 563,5 183,8 747,3
55 793 Олексяк Олена Ігорівна 558,5 188,6 747,1
56 19 Багній Ліна Вікторівна 552,5 193,3 745,8
57 594 Гладка Ніна Ярославівна 550 194,3 744,3
58 600 Сойка Марія Миколаївна 565 179,1 744,1
59 1235 Жила Любов Михайлівна 554,5 185,7 740,2
60 333 Грисюк Анастасія Володимирівна 551,5 185,7 737,2
61 651 Порохонько Світлана Василівна 552 184,8 736,8
62 70 Мазуркевич Роман Петрович 546,5 186,7 733,2
63 293 Питак Тетяна Андріївна 542,5 190,5 733
64 45 Николин Ольга Павлівна 541,5 190,5 732
65 578 Довгань Ганна Романівна 542 188,6 730,6
66 106 Заверуха Юлія Петрівна 540,5 189,5 730
67 335 Залуцька Ірина Ігорівна 540 186,7 726,7
68 1033 Комарницька Надія Володимирівна 540 182,9 722,9
69 486 Павлюк Інна Романівна 535 185,7 720,7
70 458 Ковальчук Олена Любомирівна 538,5 181,9 720,4
71 427 Дереворіз Ірина Михайлівна 540,5 177,2 717,7
72 593 Конончук Станіслав Васильович 530 185,7 715,7
73 46 Задорожний Анатолій Юрійович 555,5 160,1 715,6
74 1 Стодола Юлія Романівна 519 189,5 708,5
75 1107 Поливка Марія Іванівна 529,5 178,1 707,6
76 674 Жигачова Вікторія Ігорівна 508,5 199 707,5
77 206 Цюприк Ірина Ігорівна 513,5 193,3 706,8
78 164 Шевчук Анастасія Романівна 530 174,3 704,3
79 972 Климович Катерина Миколаївна 496 200 696
80 1011 Коляда Яна Анатоліївна 521 174,3 695,3
81 260 Темченюк Марія Миколаївна 511 181,9 692,9
82 574 Куришко Ірина Костянтинівна 492 200 692
83 330 Ватаманюк Сергій Ярославович 515,5 176,2 691,7
84 1232 Рожко Олена Сергіївна 510,5 181 691,5
85 104 Костюк Максим Сергійович 507,5 183,8 691,3
86 353 Смакоуз Катерина Віталіївна 514 177,2 691,2
87 451 Петришин Наталя Ярославівна 516,5 174,3 690,8
88 20 Малко Марія Володимирівна 504 186,7 690,7
89 806 Веретільник Наталія Романівна 509 181 690
90 216 Левицька Ірина Мирославівна 502 187,6 689,6
91 363 Іваськів Оксана Василівна 496,5 192,4 688,9
92 871 Равлюк Наталія Михайлівна 506 181 687
93 13 Мехно Віталій Петрович 512,5 173,4 685,9
94 252 Беш Юлія Миронівна 511 174,3 685,3
95 462 Назвальський Ярослав Богданович 501 183,8 684,8
96 324 Іщенко Олена Андріївна 503,5 181 684,5
97 1100 Бегош Юлія Тарасівна 504,5 177,2 681,7
98 524 Любашевський Вадим Володимирович 515 156,3 671,3
99 1135 Гевко Надія Олегівна 490,5 177,2 667,7
100 115 Бучацька Марія Олексіївна 484,5 181 665,5
101 1127 Федорців Анастасія Олегівна 492 171,5 663,5
102 328 Довгопола Вікторія Олександрівна 485 174,3 659,3
103 147 Марущак Роксолана Михайлівна 464 188,6 652,6
104 937 Заблоцька Тетяна Михайлівна 477 175,3 652,3
105 68 Шидлівський Павло Сергійович 474,5 174,3 648,8
106 831 Тодорук Степан Романович 473,5 175,3 648,8
107 379 Козуб Віталій Тарасович 474,5 172,4 646,9
108 876 Киріша Олена Вікторівна 470,5 176,2 646,7
109 530 Біжик Марія Ярославівна 469 177,2 646,2
110 361 Щесняк Марина Вікторівна 466,5 174,3 640,8
111 414 Залуцька Тетяна Василівна 465 172,4 637,4
112 419 Смаль Наталія Володимирівна 453,5 183,8 637,3
113 830 Вітюк Петро Анатолійович 489,5 144 633,5
114 476 Касимова Ірина Юріївна 448,5 179,1 627,6
115 1180 Бичковська Аліна Вікторівна 448,5 177,2 625,7
116 394 Вівчарик Ірина Володимирівна 444,5 176,2 620,7
117 378 Воробець Зеновія Володимирівна 447,5 163 610,5
118 337 Очич Юлія Юрівна 449 160,1 609,1
119 86 Сапригін Інна Ігорівна 424 178,1 602,1
120 1049 Міщук Вадим Михайлович 444,5 152,5 597
121 966 Янюк Наталія Олександрівна 419,5 160,1 579,6
122 817 Томин Андрій Іванович 401,5 135,4 536,9
Перелік абітурієнтів які подали оригінали докуметів на 
спеціальність Стоматологія 
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
    Поза конкурсом      
    Олімпіада МАН      
1 4 Авдєєва Роксана Олександрівна 552,5 182,9 735,4
    Конкурс      
2 2 Зелінський Андрій Олегович 555,5 187,6 743,1
3 12 Берекета Василь Володимирович 432 156,3 588,3
4 17 Славич Ярина Вікторівна 498,5 181,9 680,4
5 29 Петрушевський Дмитро Олександрович 482,5 175,3 657,8
6 34 Фомін Юлія Віталіївна 566,5 190,5 757
7 45 Сегеда Андрій Михайлович 521 179,1 700,1
8 52 Цяпута Вікторія Андріївна 536 185,7 721,7
9 77 Льондер Роксолана Михайлівна 462 161,1 623,1
10 83 Пушкар Оксана Ігорівна 528,5 189,5 718
11 95 Бойко Яна Вікторівна 480,5 174,3 654,8
12 97 Скрійка Антоніна Богданівна 490 193,3 683,3
13 98 Драпіковська Наталія Миколаївна 475 173,4 648,4
14 104 Масловська Мальвіна Валеріївна 447 152,5 599,5
15 110 Климчук Ірина Всеволодівна 516,5 187,6 704,1
16 111 Пилипчук Павло Олександрович 451,5 180 631,5
17 114 Стець Юрій Андрійович 541,5 181,9 723,4
18 122 Ребенчук Тарас Олегович 485,5 183,8 669,3
19 127 Луньов Тарас Анатолійович 503,5 171,5 675
20 136 Кісь Василь Романович 527 169,6 696,6
21 137 Смола Інна Віталіївна 518,5 181 699,5
22 138 Фалінський Михайло Михайлович 523,5 191,4 714,9
23 159 Семеляк Богдан Анатолійович 534 182,9 716,9
24 175 Безкоровайна Марта Василівна 503,5 175,3 678,8
25 218 Власюк Роман Володимирович 548 183,8 731,8
26 245 Грінюк Катерина Василівна 438 173,4 611,4
27 261 Богуш Христина Володимирівна 412,5 176,2 588,7
28 268 Левчук Наталія Ростиславівна 513 179,1 692,1
29 281 Лящук Наталія Володимирівна 569 192,4 761,4
30 284 Ковальчук Сергій Олександрович 463 159,5 622,5
31 299 Шафранська Тетяна Вікторівна 489,5 187,6 677,1
32 304 Марко Вікторія Михайлівна 525 197,1 722,1
33 309 Пищ Христина Ігорівна 489,5 173,4 662,9
34 313 Онуфрик Оксана Зіновіївна 551 187,6 738,6
35 315 Павелко Віталій Володимирович 524 179,1 703,1
36 337 Макаровський Андрій Олегович 469,5 198,1 667,6
37 357 Соха Ігор Тарасович 493,5 169,6 663,1
38 365 Ткачук Валентин Миколайович 466 178,1 644,1
39 369 Йовт Дмитро Васильович 520 173,4 693,4
40 400 Мартинюк Олег Петрович 450,5 143 593,5
41 402 Медвідь Іван Михайлович 455 165,8 620,8
42 403 Ховайло Євген Анатолійович 511 177,2 688,2
43 431 Кольба Андрій Андрійович 456 144 600
44 444 Плотницька Аніта Олегівна 508 181 689
Перелік абітурієнтів які подали документи на спеціальність
Фармація (заочна форма)
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 32 П'ятничка Андрій Романович 499,5 192,4 691,9
2 65 Шоп'як Тетяна Олегівна 491,5 177,2 668,7
3 3 Северин Людмила Ігорівна 477 182,9 659,9
4 91 Бура Наталія Йосипівна 482,5 177,2 659,7
5 103 Кноль Христина Анатоліївна 456,5 184,8 641,3
6 38 Драпак Ольга Мирославівна 465,5 161,1 626,6
7 30 Іванкевич Ольга Ігорівна 447,5 174,3 621,8
8 90 Бойко Христина Володимирівна 437,5 179,1 616,6
9 106 Мартинюк Юлія Романівна 427,5 178,1 605,6
10 97 Романова Олена Станіславівна 438,5 161,1 599,6
11 110 Музика Юлія Володимирівна 431,5 167,7 599,2
12 39 Гуцало Оксана Іванівна 425,5 169,6 595,1
13 25 Солінчак Людмила Михайлівна 441,5 153,5 595
14 11 Пилипів Ірина Олегівна 420,5 173,4 593,9
15 18 Дика Людмила Богданівна 413,5 171,5 585
16 10 Ніженська Діана Вікторівна 406 166,8 572,8
17 26 Круць Ігор Антонович 424 145,9 569,9
18 87 Володковська Тетяна Вікторівна 402 158,2 560,2
19 23 Круць Олена Миколаївна 144,5 157,3 301,8
20 19 Мартинова Ольга Сергіївна   199  
21 21 Скопич Ірина Валеріївна   169,6  
22 73 Русс Наталія Василівна   178,1  
23 93 Качалуба Марина Василівна   176,2  
Перелік абітурієнтів, які подали оригінали документів на фармацевтичний
факультет спеціальність Фармація
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 60 Данилюк Богдана Богданівна 540 193,3 733,3
2 66 Федюк Соломія Андріївна 502,5 198,1 700,6
3 76 Слободянюк Любов Валеріївна 507 193,3 700,3
4 300 Сенюк Мар'яна Михайлівна 474 180 654
5 203 Шуліга Наталя Тарасівна 474,5 179,1 653,6
6 92 Полиняк Юрій Васильович 479,5 168,7 648,2
7 224 Кравець Ірина Василівна 446 188,6 634,6
8 20 Гуцалюк Ірина Володимирівна 459 172,4 631,4
9 46 Дідківська Романа Юріївна 441 173,4 614,4
10 160 Ганусевич Марія Іванівна 411 163 574
Перелік абітурієнтів, які подали оригінали документів на
спеціальність Клінічна фармація
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 15 Артиш Оксана Михайлівна 503,5 191,4 694,9
2 11 Лазорко Олег Петрович 479,5 166,8 646,3
Перелік абітурієнтів які подали оригінали документів на спеціальність
Технологія парфумерно-косметичних засобів
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
4 43 Вонс Богдана Володимирівна 472,5 180 652,5
Перелік абітурієнтів, які подали оригінали документів на 
спеціальність сестринська справа (молодший спеціаліст)
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 3 Токарчук Ірина Вікторівна 370 173,4 543,4
2 70 Куконкова Ірина Юліанівна 329 200 529
3 60 Довгошия Ольга Іванівна 349 179,1 528,1
4 15 Глас Надія Іванівна 303 181,9 484,9
Перелік абітурієнтів, які подали оригінали документів на
 спеціальність сестринська справа (бакалавр)
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 11 Фудаль Зоряна Миколаївна 196,2    
2 40 Бульчак Вікторія Вікторівна 172,4    
3 44 Савіцький Олег Петрович 163,9    
4 56 Лукащук Ігор Ігорович 167,7    
5 58 Сидорчук Людмила Миколаївна 175,3    
6 61 Дмитрук Михайло Вікторович 183,8    
7 62 Франчук Любов Миколаївна 196,2    
Перелік абітурієнтів які подали оригінали документів на спеціальність
Лабораторна діагностика (бакалавр)
N  п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 75 Терновий Руслан Васильович   182,9  
2 86 Задворняк Наталя Ярославівна   175,3  
3 74 Костів Руслана Богданівна   151,6  
Перелік абітурієнтів які подали оригінали документів на спеціальність
Сестринська справа магістр
N п/п № справи ПІП заг. к-сть балів сертифікатів  Середній бал атестата Загальна кількість балів
1 5 Яковлєва Уляна Михайлівна   200  
2 10 Мілевська-Вовчук Любов Станіславівна    200  
3 3 Батюх Оксана Володимирівна   197,1  
4 9 Климчук Наталія Василівна   196,2  
5 11 Креховська-Лепявко Ольга Миколаївна    192,4  
6 2 Кохан Марина Юріївна   188,6  
7 6 Козак Дарія Володимирівна   183,8  
8 8 Горохівська Віталіна Ярославівна   183,8  
9 7 Федишин Марія Андріївна   181,9  
10 4 Паращик  Роксолана Миколаївна   181  
11 13 Попілевич Зоя Василівна   175,3  
12 1 Ковальчук Дмитро Олександрович   163  
13 12 Галіяш Наталія Богданівна