Науково-практична конференція

"ЗДОБУТКИ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ"

9 червня 2011 року

 

Традиційно в кінці навчального року науковий відділ організовує науково-практичну конференцію "Здобутки клінічної та експериментальної медицини". Конференція проходить як підсумковий звіт професорсько-викладацького складу та аспірантів університету про їх досягнення за річний період.

 

Цьогорічна конференція відбулася 9 червня 2011 року і окрім науковців Тернопільського медичного університету ім. І.Я.Горбачевського залучила до участі науковців з інших ВУЗів України.

 

 

Запрошення на конференцію були розіслані в усі вищі медичні навчальні заклади України та обласні адміністрації.

 

 

На запрошення відгукнулися професорсько-викладацький склад ВУЗів та закладів охорони здоров’я України. Ми одержали 173 наукові роботи, які були опубліковані у вигляді збірника матеріалів конференції. Ще десяток — як журнальні статті у фаховому одноіменному журналі.

 

Роботи представляють майже усі регіони України і навіть є тези з Республіки Узбекистан.

Загалом статистична географія статей та тез є така: ТДМУ – 109 робіт; ТДМУ+місто+область – 17 робіт; ТДМУ+регіони – 10 робіт; Узбекистан – 4 роботи. Регіональні медичні заклади: Вінниця, Буковина, Одеса, Дніпро, Донецьк, Київ, Луганськ, Харків; Ужгород, Запоріжжя. Прийшли роботи з академій післядипломної освіти. Проект програми заздалегідь був оголошений на сайті університету.

На основній частині конференції у вигляді стендових доповідей були репрезентовані наукові праці усіх кафедр нашого вузу. Для охоплення

Усі виступи були розділені на ряд секцій: “Внутрішня медицина”, “Хірургічні захворювання”, “ЛОР-захворювання та стоматологія”, “Охорона материнства і дитинства”, "Експериментальна медицина", “Соціальна медицина та інформаційні технології”.

 

Найвищу активність продемонстрували учасники секції "Внутрішня медицина", Хірургічні хвороби", "Експериментальна медицина".

 

Конференцію завершило пленарне засідання, на якому учасникам були презентовані кращі доповіді з різних секцій. На закінчення конференції головуючі підсумували роботу форуму та прийняли рішення.