ЗВІТ

про  проведення РЕГІОНАЛЬНОЇ науково-практичної конференції З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

 

«галицькі анестезіологічні читання:

актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії»

19-20 травня 2011 року

 

19-20.05.2011 року на базі НОК «Червона Калина» відбулася РЕГІОНАЛЬНОЇ науково-практичної конференції З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

«галицькі анестезіологічні читання:актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії»

 

 

 

Роботу конференції очолили проф. Мисула І.Р. перший проректор ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського».

О.В. Олійник – завідувач кафедри хірургії з анестезіологією № 2 Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, професор В.В. Гнатів – професор кафедри хірургії з анестезіологією № 2 Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, професор О.І. Куйбіда – головний позаштатний спеціаліст УОЗ Тернопільської області

 

 

У конференції взяли участь 320 делегатів із них 5 професорів по анестезіології,  6 обласних позаштатних спеціалістів, близько 20 завідувачів відділень анестезіології та інтенсивної терапії.

За період роботи конференції на 2 пленарних, 2 секційних засіданнях було заслухано і обговорено понад 64 доповідей і повідомлень, які стосуються різних аспектів  та напрямків анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії  в Україні.

 

За результатами конференції було прийняте рішення-рекомендації щодо підвищення рівня  проведення анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії у клініках України.