Звіт

про проведення

XVI МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

ПРИСВЯЧЕНОГО 55-РІЧЧЮ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ І.Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО

23-25 квітня 2012 року

 

  На базі НОК «Червона калина » був проведений XVI Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених, присвячений 55-річчю Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

 

Конгрес проводився Радою СНТ та Радою молодих вчених за сприяння Обласної асоціації молодих медиків Тернопілля.

Роботу конференції очолив Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, член-кореспондент Національної Академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Леонід Якимович Ковальчук.

         Безпосередню участь в конгресі взяли 137 учасників з різних міст України, таких як Івано-Франківськ, Київ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Львів, Харків, Донецьк, Рівне, Вінниця, Житомир, Хмельницький та ін. А також 226 учасників з Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

 

За час роботи конгресу проведено 12 секційних та 2 пленарних засідання з усіх напрямків медицини та фармації.

 

Визначено 37 переможців з відзнакою Диплому І ступеня та 41 Диплому ІІ ступеня за двома номінаціями «Молоді вчені» та «Студенти». Переможцям вручені дипломи та цінні подарунки.

 

Для учасників конгресу було проведено культурно-розважальну програму: екскурсія в Збаразький замок, концертна програма, вечір відпочинку.

 

 

На конгресі демонструвалася виставка продукції видавництва «Укрмедкнига».