ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

 

Реєстрація абітурієнта

 

1.     Вхід у систему дистанційного навчання

·        Для реєстрації абітурієнту потрібно ввійти на таку електронну адресу: http://www.tdmu.edu.te.ua. З’явиться головна сторінка web–порталу ТДМУ.

·        В головному меню ліворуч потрібно відшукати   розділ Центр дистанційного навчання та вибрати  посилання Електронна реєстрація абітурієнтів, яка запропонована на українській та російській мовах.

·        Відкривши сторінку Електронна реєстрація абітурієнтів абітурієнт проводить реєстрацію особи ( вказавши Прізвище, Ім'я, По батькові, E-mail, Адресу, Телефон ).

 

 

Прийом документів

 

1.     Прийом документів у громадян України здійснюється з 2 липня по 7 серпня (включно) 2012 року Приймальною комісією університету.

2.     При наявності вакантних контрактних місць Приймальна комісія може оголосити додатковий прийом документів за погодженням МОН та МОЗ України до 30 серпня.

3.     Вступники, які зареєструвалися у розділі Електронна реєстрація абітурієнтів, отримують на вказаний ними власний E-mail   електроний пакет документів для вступників, персональний пароль та логін доступу до порталу університету на час вступних випробувань.

 

 

 

Пакет документів для вступника (громадянина України)

 

1. Заява вступника.

2. Диплом та його додаток про середню або вищу медичну освіту або його копія, завірена в установленому порядку.

3. Медична довідка за формою 086-у (медичну комісію вступники проходять за місцем проживання) (оригінал або копія).

4. 6 фотокарток розмірами 3´4 см.

5. Копію трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи).

6. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта).

7. Ідентифікаційний код.

 

 

Правила проходження вступного іспиту

 

1. До вступних випробувань допускаються особи, які надали приймальній комісії повний пакет документів вступника.

2. Вступні іспити проводяться за допомогою тестового контролю в комп'ютерній програмі Moodle.  Для цього абітурієнту слід зайти на сервер  дистанційного навчання, ввівши попередньо отриманий логін та пароль.

3.  В списку розділів  потрібно вибрати «Сестринська справа (бакалавр) - дистанційна форма навчання» та назву вступного іспиту.

4. Для конкурсного відбору вступників (громадян України) за кошти юридичних і фізичних осіб за спеціальністю 6.120101 “Сестринська справа”- бакалавр на дистанційну форму навчання передбачені дистанційні іспити з основ сестринської справи та української мови, проведені в системі Moodle.

5. Дані  іспитт включають по 50 тестових запитань (50 хв на складання іспиту), які відбираються індивідуально для кожного абітурієнта системою Moodle із загальної бази даних розробленої для вступників.

6. Приймальна комісія призначає дату і час вступних іспитів. Дана інформація  відправляється абітурієнтам на вказаний ними власний E-mail не пізніше двотижневого терміну до початку випробувань.

 

 

 

Зарахування абітурієнта

 

1. Зарахування абітурієнтів проводиться наказом Приймальної комісії на конкурсній основі по даних вступних випробувань.

2. Інформація про зарахування абітурієнта та навчальний процес відправляється на вказаний ним власний E-mail.

3. Зарахування на дистанційну форму навчання за спеціальністю „Сестринська справа” – бакалавр проводиться до 30 серпня.

4. Наказ про зарахування абітурієнтів на 1 курс навчання за спеціальністю 6.120101 “Сестринська справа”- бакалавр дистанційна форма навчання Приймальна комісія подає в центр дистанційного навчання, розміщений в науково-навчальному інституті медсестринства.

 

Набір на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр за спеціальністю 6.120101 «Сестринська справа» на дистанційну форму здійснюється для вітчизняних громадян, які отримали диплом молодшого спеціаліста медицини і працюють за фахом. Для іноземних громадян при вступі на дану програму необхідною умовою є наявність ліценції RN.

Набір на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня – магістр за спеціальністю 8.12010006 «Сестринська справа» на дистанційну форму здійснюється для вітчизняних та іноземних громадян, які отримали диплом бакалавра медичної сестри і працюють за фахом.

 

Наші контакти:

Майдан Волі, 1

Тернопіль, 46001

Україна

Tel./Fax.: +380352253998

E-mail: www.tdmu.edu.te.ua

dean@tdmu.edu.te.ua;

 

Наші представники в США:

International Career Cousulting, lnc. 

4 West 37 Street 3rd Floor New York, NY 10018

Tel: (212) 581-0212,

Fax: (212) 581-0213,

Е-mail: www.iccedu.com

icc@iccedu.com